موزیک پلیر

  • ورود / ثبت نام
  • 01333526379
 مبارک باشد آغاز یک دوستی 
 
همکار عزیز از اینکه میخواهید به جمع ما بپیوندید خوشحالیم . 
 
ما در این سامانه که در حال حاضر بصورت اختصاصی برای همکاران عزیز سازساز آماده شده است امکاناتی را در اختیار شما قرار میدهیم که بتوانید یک پنل اختصاصی در سایت داشته و سازهای آماده یا سازهایی که میتوانید تولید کنید را تعریف کنید و مانند دیگر محصولات  به نمایش کلیه بازدید کنندگان سایت درآید . بدیهی است فروشگاه اینترنتی سازابزار تخصصی ترین فروشگاه در این زمینه و با بازدید روزانه بالغ بر 5000 بازدید بهترین گزینه برای اینکار میباشد. و مطمعنا تاثیر بسیار زیادی بر میزان فروش و سفارشات شما خواهد داشت و از طرفی با ثبت مشخصات خود در صفحه ای که بصورت اختصاصی به شما اختصاص داده  میشود کلیه اطلاعات تماس و آدرس و سابقه فعالیت شما درج شده و برای تمامی بازدید کنندگان در سراسر دنیا قابل دسترس میباشد . 
 
برخی از امکانات پنل به شرح زیر است :
  •  امکان تعریف محصول به تعداد  دلخواه
  • امکان گرفتن سفارش (تحویل پس از مدت زمان معین )
  • ایجاد صفحه اختصاصی برای سازساز 
  • مدیریت پنل از طریق سایت و اپلیکیشن 
  • اطلاع رسانی  بمحض ثبت سفارش 
  • ارسال مستقیم ساز از طرف شما برای مشتری (عدم نیاز به ارسال ساز به انبار مرکزی سازابزار) 
  • در دسترس بودن اطلاعات تماس شما برای کلیه خریداران 
  • و ... 

 اینها تنها بخشی از امکانات پنل سازسازان میباشد . پیشنهاد میشود قبل از ثبت نام حتما مطالب زیر را بطور کامل مطالعه نمایید . 

معرفی و امکانات پنل فروشندگان 

قوانین و مقررات پنل فروشندگان  (تنها برای کاربران عضو )

فرم پیش ثبت جهت دریافت پنل فروش در سازابزار

مشخصات فردی تامین کننده
اطلاعات تماس و راههای ارتباطی
تایید پیش نیازهای دریافت پنل
آپلود مدارک

فیلدهای اجباری

فروشگاه اینترنتی سازابزار یک فروشگاه تخصصی عرضه ابزار آلات هنرهای چوبی میباشد که فعالیت خود را از سال 1385 با راه اندازی وبلاگ تخصصی ساخت سه تار به ادرس : www.setarsaz.blogfa.com شروع نمود . این وبلاگ متعلق به کارگاه سازسازی باباگل به مدیریت مهندس مصطفی سخایی قلعه رودخانی بوده که هم اکنون مدیر عامل مجموعه سازابزار میباشند . در این وبلاگ علاوه بر اموزش روشهایی برای ساخت سه تار تعداد بسیار محدودی از تجهیزات سازسازی از قبیل قالب های المینیومی - گوشی تراش و... نیز به همکاران معرفی و عرضه میشد . جناب آقای سخایی با پشتکار و عشق و علاقه زیاد با راه اندازی فروشگاه اینترنتی سازابزار و تاسیس شرکت سازابزارباباگل  روز به روز بر تنوع و محصولات ارایه شده خود  در سازابزار افزود که امروزه سازابزار یک نام اشنا برای جمع کثیری از علاقمندان به هنرهای چوبی میباشد . در این فروشگاه انواع لوازم جانبی موسیقی - ابزار آلات دستی نجاری از قبیل انواع رنده - چوب ساب - سوهان - اره و مغار - انواع تجهیزات کارگاهی مرتبط با هنرهای چوبی از قبیل گیره های مخصوص نجاری - میز کار - لوازم اندازه گیری و ... انواع مصالح مورد استفاده در چوب مانند انواع رنگها - یراق الات- چسبهای و جلا دهنده ها و... انواع محصولات اموزشی از قبلی کتابهای چاپ شده و فیلمهای آموزشی و ...انواع دستگاههای مربوط به نجاری از قبیل خراطی - کف رنده - درام سندر و ...  و صدها محصول دیگر عرضه میشود . ما میکوشیم تا هر انچه را که شما در کارگاه خود به ان نیاز دارید را برای شما فراهم نماییم . مجموعه سازابزار علاوه بر عرضه محصولات مرتبط با هنرهای چوبی  خود نیز به عنوان یک تولید کننده و وارد کننده نیز فعالیت دارد که  از آن جمله میتوان به تولیدابزار الات مرتبط  کار بر روی چوب با برند choutashi , لوازم جانبی موسیقی با برند دلبران - ابزار الات مربوط به سازسازی با برند ساز ابزار و ساخت سه تار با نشان باباگل  در زمینه تولیدرا نام برد . در زمینه واردات نیز شرکت سازابزار عضو اتاق بازرگانی ایران بوده و محصولاتی از قبیل لاک الکل - اره های نجاری ژاپنی - ابزار الات و تجهیزات نجاری و ... را بطور مستقیم وارد میکند . 

مبارک باشد آغاز یک دوستی 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ساز ابزار می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top