موزیک پلیر

 • ورود / ثبت نام
 • 01333526379

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی سازابزار


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سازابزار  به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت سازابزار  و استفاده کرده از هر گونه خدمات ارائه شده توسط مجموعه سازابزار به معنی آگاه بودن و پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین مطرح شده از طرف ساز ابزار میباشد . توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سازابزار  از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سازابزار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سازابزار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دیگر اقدام کند.
همچنین از آنجا که سازابزار  یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

 

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط سازابزار از  شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با سازابزار همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب سایت سازابزار  عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط سازابزار  بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.
- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.
- چنانچه خریدار نیاز به فاکتور خرید دارد حتما باید در توضیحات ثبت  سفارش این مورد را ذکر کند . در صورتی که خریدار شخص حقوقی باشد ارسال مشخصات حقوقی شرکت جهت دریافت فاکتور رسمی ضروری میباشد . 
- سفارشهایی که تا قبل از ساهت 10 صبح ثبت میشوند در همان روز ارسال و بعد از این ساعت ارسال به روز بعد موکول میشود . برخی از محصولات نیاز به زمان جهت  اماده سازی دارند که ای مورد در توضیحات محصول درج شده است . که پس از ثبت سفارش مراحل آماده سازی انها آغاز میشود .این شرایط شامل چنین محصولاتی نمیشود.
- نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه سازابزار است، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.
- به کالاهای فروشندگان تخفیف سازمانی تعلق نمی‌گیرد.

-سازابزار این اختبار را دارد که در شرایط خاص و به صلاحدید خود پس از ثبت سفارش توسط مشتری با عودت دادن کل مبلغ سفارش به حساب مشتری فرایند سفارش را کنسل نماید . 

 

حریم خصوصی کاربران 

 • -سازابزار در حد توان خود میکوشد تا از کلیه اطلاعاتی که کاربرد در زمان ثبت نام و ثبت سفارش در سایت وارد کرده است محافظت نماید . این اطلاعات جهت تسهیل فرایند خرید میباشد و سازابزار این اطلاعات را در اختیار هیچ شخص حقیقی و حقوقی قرار نمیدهد . 
 • -سابقه  سفارش مشتریان - استفاده از شرایط ویزه تخفیفات و ... تمامی این اطلاعات نزد سازابزار محفوظ است . 
 • -سازابزار جهت اطلاع رسانی میتواند از اطلاعات درج شده در سایت استفاده نماید . این اطلاعات شماره شماره تلفن همراه برای ارسال پیام کوتاه - آدرس ایمیل جهت ارسال ایمیل - ادرس پستی جهت ارسال پستی بروشورهای تبلیغاتی و... چنانچه مشتری از این فرایند ناراضی باشد میتواند نسبت به لغو انها از طریق تماس با مرکز مشتریان سازابزار اقدام نماید . 
 • -سازابزار این اختیار را دارد در راستای قوانین تعین شده سایت در صورت لزوم نظرات و کامنت هایی که برای محصولات در سایت درج میشود را حذف و یا ویرایش نماید . 
 • -حفظ و نگهداری از رمز عبور و نام کاربری بر عهده مشتری میباشد .لذا برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده نباید انها ر در اختیار فرد دیگری قرار دهد . چنانچه کاربر نسبت به واگذاری شماره همراه خود به فرد دیگری اقدام نمود باید ان اطلاعات را در سایت ویرایش کرده و شماره جدید ذکر نماید . کلیه مسءولیت های ناشی از این موارد بر عهده مشتری میباشد . 
 • -مشتری میتواند بصورت مهمان در سایت اقدام به ثبت سفارش نماید در چنین شرایطی این سفارش در سابقه مشتری درج نشده و اطلاعات ایشان ذخیره نمیشود . 
 • -مشتری پس از ثبت نام باید پروفایل کاربری خودرا تکمیل نماید تا بتواند محصولات سایت را مشاهده کرده و اقدام به ثبت سفارش نماید . این اطلاعات شامل ادرس دقیق پستی - تلفن تماس - ایمیل در صورت دارا بودن - کد پستی و ... میباشد .  

 

ثبت سفارش و روشهای ارسال 

 • -یک سفارش زمانی به پایان میرسد که کد سفارش برای مشتری صادر شده باشد و وضعیت سفارش در مرحله (تایید شده) باشد . کلیه سفارشات پس از پرداخت موفقیت آمیز  وجه از طریق درگاه انلاین در این وضعیت قرار میگیرند . در این مرحله کالای خریداری شده از موجودی سایت کسر میشود و به مشتری اختصاص میابد . در روش پرداخت به روش  ثبت فیش بانکی علیرغم صادر شدن شماره سفارش وضعیت سفارش در مرحله (در انتظار تایید) است و تا زمانی که پرداخت توسط مدیر فروش سازابزار تایید نشود (چنانچه پس از ساعت اداری از این روش استفاده شود تا روز کاری بعد سفارش در انتظار تایید باقی خواهد ماند ) کالای سفارش داده شده از موجودی سایت کسر نشده و امکان خرید آن توسط فرد دیگر امکان پذیر است . در چنین حالتی در صورت محدود بودن موجودی کالا به خریداری تعلق خواهد گرفت که بصورت انلاین خرید انجام داده است . 
 • -چنانچه مشتری از میخواهد مبلغ سفارش را بصورت کارت به کارت واریز نماید حتما باید در قسمت انتخاب روش پرداخت روش ثبت فیش بانکی را انتخاب نماید . 
 • -چنانچه هنگام سفارش مبلغ فاکتور از حساب مشتری کسر شد ولی سفارش وی در وضعیت تایید شده قرار نگرفت مبلغ سفارش تا 72 ساعت آینده به حساب مشتری عودت خواهد شد . 
 • -کلیه سفارشات به یکی از سه روش پست پیشتاز - پست سفارشی - تیپاکس - و پیک موتوری (در محدوده شهر رشت) برای مشتریان ارسال خواهد شد . 
 • -انتخاب روش ارسال بر عهده مشتری میباشد . هر روش ارسال ممکن است دارای هزینه جداگانه باشد که این هزینه یا بصورت پس کرایه و یا بصورت پیش کرایه میباشد که در تمامی موارد این هزینه ها برعهده خریدار است . 
 • -تا اطلاع ثانوی هزینه ارسال در روش پست سفارشی مبلغ 14000 تومان و در روش پست پیشتاز مبلغ 18000 تومان  برای هر مرسوله بوده و  چنانچه میزان سفارشات مشتری به اندازی بود که تجمیع انها در یک بسته یا مرسوله  امکان پذیر نباشد . هزینه مرسوله های بعدی بر عهده مشتری میباشد . 
 • -کلیه سفارشاتی که  تا قبل از ساعت 10 صبح ثبت شوند در همان روز ارسال و پس از ساعت 10 صبح به روز بعد موکول خواهد شد . 
 • -سازابزار با توجه به صلاحدید خود امکان پرداخت در محل برای سفارشات خود ندارد و کلیه سفارشاتی که از طریق پست ارسال میشود نیاز به پرداخت هیچ هزینه دیگری به مامور پست نبوده و در ارسال توسط تیپاکس فقط هزینه حمل باید به مامور تیپاکس پرداخت شود . نحوه خدمات رسانی شرکت حمل و اخذ میزان کرایه هیچ مسئولیتی را متوجه ساز ابزار نکرده و بر عهده شرکت حمل میباشد . 
 • -در صورتی که مشتری برای تحویل گرفتن مرسوله در محل نباشد و این عمل منجر به عودت مرسوله شود کلیه هزینه ها اعم از هزینه عودت و هزینه ارسال مجددا بر عهده مشتری میباشد. 

شرایط برگشت کالا 

خریدار میتواند در ظرف مدت یک روز پس از دریافت کالا و سفارش خود در صورتی که هیچ گونه عیب و نقصی به کالا وارد نکرده باشد  نسبت به برگشت سفارش خود با هماهنگی قبلی با ساز ابزار اقدام نماید.

- در زمان برگشت کالا حتما باید فاکتور خرید همراه بسته باشد .

- قبل از عودت کالا حتما باید از طریق پروفایل کاربری خود با ارسال تیکت علت عودت ذکر شود و پس از تایید اقدام به ارسال نماید .

- تایید عودت کالا توسط سازابزار دلیل بر قبول ادای مشتی نمیشود بلکه پس از دریافت کالا توسط سازابزار باید ادعاهای مشتری توسط کارشناسان ما تایید شده و در صورت عدم تایید کالا مجددا برای مشتری مرجوع میشود . 

- هر گونه استفاده از ابزار یا کالای خریداری شده امکان عودت آنرا سلب کرده و در محصولاتی که دارای بسته بندی میباشد ، سالم ماندن بسته بندی از الزامات عودت کالا میباشد . 

-هزینه های حمل و نقلی که مربوط به عودت کالا یا سفارش میباشد بر عهده مشتری بوده اما در مواردی که کالا اشباهی ارسال شده و اطلاعات محصول موجود در سایت  با اطلاعات محصول دریافتی تطابق نداشته باشد و یا هر اشتباهی که از جانب سازابزار صورت گرفته باشد بر عهده سازابزار است . 

 

 

شرایط استفاده از روشهای تخفیف 

در اینجا شرایط استفاده از این روشها ذکر میشود . 

 • -محصولاتی که در مجموعه دستگاهها عرضه میشوند شامل تخفیفات عمومی نبوده مگر اینکه بصورت مجزا برای هر محصول تعریف شوند .یعنی چنانچه کد تخفیف یا جشنواره فروشی اعلام شود این تخفیفات شامل مجموعه دستگاهها نمیشود 
 • -تخفیفاتی که توسط سازابزار اعلام میشود  شامل محصولات  سایر فروشندگان که پنل فروش (مارکت پلیس) از سازابزار دریافت نموده اند نمیشود . 
 • -امکان استفاده از دو شرایط تخفیف در یک سفارش وجود ندارد . یعنی اگر مشتری دارای تخفیفات امتیازی است و در همان زمان در یک جشنواره فروش نیز قرار داریم امکان استفاده از دو تخفیف برای یک سفارش وجود ندارد و مشتری میتوانید یکی از دو شرایط تخفیف را در یک سفارش انتخاب نماید . 
 • -محصولاتی که بصورت پیشنهاد ویژه معرفی شده اند شامل هیچ تخفیفی نمیشوند . 
 • -امتیاز محصولات ثابت نبوده و سازابزار در این باره اختیار دارد در هر شرایطی با توجه به صلاحدید خود امتیاز محصولات را تغییر داده و یا حذف نماید .
 • -به هیچ  وجه امکان تمدید شرایط تخفیف وجود ندارد و چنانچه در هنگام خرید بدلایل فنی یا اختلالات در گاه بانکی و یا قطعی اینترنت زمان استفاده از تخفیف پایان پذیرد مسئولیتی متوجه سازابزار نبوده .و تعهدی مبنی بر فعال سازی مجدد ان ندارد . 
 • -اطلاع رسانی از فعال سازی تخفیف امتیازی برای مشتریان بصورت عمومی (پیام کوتاه - نوتیفیکیشن - کانال تلگرام و...) صورت میگیرد . مشتری موظف است جهت اطلاع از شرایط تخفیف پروفایل کاربری خود را چک نماید . چنانچه بدلیل عدم اطلاع رسانی از برخورداری از تخفیف جا بماند مسئولتی متوجه سازابزار نیست . 
 • -سازابزار تعهدی مبنی بر فعال نگه داشتن شرایط تخفیف بصورت دائمی نداشته و با توجه به صلاح دید خود میتواند این شرایط را تغیر یا لغو نماید .

 

کیف پول مشتریان

هر مشتری با ثبت نام در سایت دارای یک حساب کاربری میباشد که یکی از از امکانات آن کیف پول مشتریان است . این کیف پول مجازی قابلیت شارژ مستقیم توسط مشتری با پرداخت انلاین یا توسط مشتری دیگر با انتقال اعتبار و یا توسط سازابزار در شرایط مختلف مانند عودت مبلغ سفارش با اعطای پورسانت و یا...قابل شارژ شدن میباشد .چنانچه مشتری در زمان ثب سفارش در کیف پول خود اعتبار داشته باشد میتواند از آن برای خرید استفاده نماید .

امکان دریافت مبلغ موجود  در  کیف پول با توجه به شرایط زیر امکان پذیر است .

شرایط دریافت نقدی موجودی کیف پول

 • -شارژ کیف پول بطور مستقیم توسط مشتری از طریق واریز وجه از درگاههای پرداخت صورت گرفته باشد

 • -شارژ کیف پول توسط سازابزار بدلیل عودت دادن کالا توسط مشتری انجام شده باشد .

 • -شارژ کیف پول توسط سازابزار قبل از ارسال سفارش بدلیل کسری موجودی صورت گرفته باشد .

 • در تمامی این موارد کارمزد انتقال وجه از مبلغ مربوطه کسر میگردد

  شرایط عدم دریافت نقدی موجودی کیف پول :

 • -کلیه شارژهایی که بصورت سیستمی توسط سایت صورت گرفته باشد مانند دریافت پورسانت و ...

 • -کلیه شارژهایی که توسط سازابزار برای تشویق مشتریان صورت گرفته باشد .

 • -کلیه شارژهایی که توسط یه مشتری به کیف پول مشتری دیگر منتقل شده باشد .  

 

فروشگاه اینترنتی سازابزار یک فروشگاه تخصصی عرضه ابزار آلات هنرهای چوبی میباشد که فعالیت خود را از سال 1385 با راه اندازی وبلاگ تخصصی ساخت سه تار به ادرس : www.setarsaz.blogfa.com شروع نمود . این وبلاگ متعلق به کارگاه سازسازی باباگل به مدیریت مهندس مصطفی سخایی قلعه رودخانی بوده که هم اکنون مدیر عامل مجموعه سازابزار میباشند . در این وبلاگ علاوه بر اموزش روشهایی برای ساخت سه تار تعداد بسیار محدودی از تجهیزات سازسازی از قبیل قالب های المینیومی - گوشی تراش و... نیز به همکاران معرفی و عرضه میشد . جناب آقای سخایی با پشتکار و عشق و علاقه زیاد با راه اندازی فروشگاه اینترنتی سازابزار و تاسیس شرکت سازابزارباباگل  روز به روز بر تنوع و محصولات ارایه شده خود  در سازابزار افزود که امروزه سازابزار یک نام اشنا برای جمع کثیری از علاقمندان به هنرهای چوبی میباشد . در این فروشگاه انواع لوازم جانبی موسیقی - ابزار آلات دستی نجاری از قبیل انواع رنده - چوب ساب - سوهان - اره و مغار - انواع تجهیزات کارگاهی مرتبط با هنرهای چوبی از قبیل گیره های مخصوص نجاری - میز کار - لوازم اندازه گیری و ... انواع مصالح مورد استفاده در چوب مانند انواع رنگها - یراق الات- چسبهای و جلا دهنده ها و... انواع محصولات اموزشی از قبلی کتابهای چاپ شده و فیلمهای آموزشی و ...انواع دستگاههای مربوط به نجاری از قبیل خراطی - کف رنده - درام سندر و ...  و صدها محصول دیگر عرضه میشود . ما میکوشیم تا هر انچه را که شما در کارگاه خود به ان نیاز دارید را برای شما فراهم نماییم . مجموعه سازابزار علاوه بر عرضه محصولات مرتبط با هنرهای چوبی  خود نیز به عنوان یک تولید کننده و وارد کننده نیز فعالیت دارد که  از آن جمله میتوان به تولیدابزار الات مرتبط  کار بر روی چوب با برند choutashi , لوازم جانبی موسیقی با برند دلبران - ابزار الات مربوط به سازسازی با برند ساز ابزار و ساخت سه تار با نشان باباگل  در زمینه تولیدرا نام برد . در زمینه واردات نیز شرکت سازابزار عضو اتاق بازرگانی ایران بوده و محصولاتی از قبیل لاک الکل - اره های نجاری ژاپنی - ابزار الات و تجهیزات نجاری و ... را بطور مستقیم وارد میکند . 

مبارک باشد آغاز یک دوستی 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ساز ابزار می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top