موزیک پلیر

  • ورود / ثبت نام
  • 01333526379

چگونه کد تخفیف دریافت کنم ؟

از آنجایی که تمامی فعالیت های ساز ابزار بصورت اینترنتی میباشد و لذا خصوصیات فروشگاه اینترنتی قیمت ثابت محصولات برای همگان میباشد. ساز ابزار شرایطی در نظر گرفته است که مشتریانی که خرید های بیشتری از ساز ابزار دارندو در جهت معرفی سایت ساز ابزار به دیگران اقدام میکنند با مشتریان عادی که ممکن است خرید چندانی از سایت نداشته باشند متمایز باشند .

در نسخه جدید ساز ابزار تمامی محصولات دارای امتیاز خرید هستندکه با خرید آن محصول شما امتیاز مربوط به آن محصول را کسب کرده و در پروفایل خود متوانید مجموع امتیازات خود را مشاهده نمایید .از طرفی اگر شما برای محصولات سازابزار نظر ثبت کرده  تا بقیه مشتریان از نظریات شما استفاده کنند نیز شما دارای امتیاز مشخصی میباشد و همچنین اگر ساز ابزار را به دوستان خود معرفی نماییداین عزیزان میتوانند هنگام ثبت نام در سایت نام کاربری شما را در قسمت معرف ثبت نمایندکه شما با این عمل نیز امتیاز مخصوص به آن را کسب میکنید.

حال چگونه برای دریافت کد تخفیف اقدام کنید :

در واقع کدی برای شما ارسال نمیشود و تخفیف شما بصورت سیستمی لحاظ میگردد . پس از آنکه مجموع امتیازات شما با خریدی به 1000 برسد  .  با کسر 1000 امتیاز ، از امتیازات شما تخفیف ده درصدی در پروفایل شما ثبت میشود که بمدت یک ماه و یک خرید اعتبار دارد . برای استفاده از تخفیف نیاز به وارد کردن کد تخفیف نیست بلکه بصورت سیستمی در فاکتور خرید شما لحاظ میگردد . این مورد از طریق ارسال پیامک اطلاع رسانی میگردد .و همچنین شما میتوانید با مراجعه به سایت و ثبت سفارش از این وضعیت باخبر شوید .  چنانچه خریدار به هر دلیلی زمان یک ماهه خود را از دست بدهد تخفیف لحاظ شده غیر فعال خواهد شد و غیر قابل برگشت میباشد . و تعهدی مبنی بر لحاظ کردن تخفیف پس از موعد مقرر متوجه سازابزار نمیباشد . 

مهم : مجموعه دستگاهها شامل کد تخفیف نمیباشد .

فروشگاه اینترنتی سازابزار یک فروشگاه تخصصی عرضه ابزار آلات هنرهای چوبی میباشد که فعالیت خود را از سال 1385 با راه اندازی وبلاگ تخصصی ساخت سه تار به ادرس : www.setarsaz.blogfa.com شروع نمود . این وبلاگ متعلق به کارگاه سازسازی باباگل به مدیریت مهندس مصطفی سخایی قلعه رودخانی بوده که هم اکنون مدیر عامل مجموعه سازابزار میباشند . در این وبلاگ علاوه بر اموزش روشهایی برای ساخت سه تار تعداد بسیار محدودی از تجهیزات سازسازی از قبیل قالب های المینیومی - گوشی تراش و... نیز به همکاران معرفی و عرضه میشد . جناب آقای سخایی با پشتکار و عشق و علاقه زیاد با راه اندازی فروشگاه اینترنتی سازابزار و تاسیس شرکت سازابزارباباگل  روز به روز بر تنوع و محصولات ارایه شده خود  در سازابزار افزود که امروزه سازابزار یک نام اشنا برای جمع کثیری از علاقمندان به هنرهای چوبی میباشد . در این فروشگاه انواع لوازم جانبی موسیقی - ابزار آلات دستی نجاری از قبیل انواع رنده - چوب ساب - سوهان - اره و مغار - انواع تجهیزات کارگاهی مرتبط با هنرهای چوبی از قبیل گیره های مخصوص نجاری - میز کار - لوازم اندازه گیری و ... انواع مصالح مورد استفاده در چوب مانند انواع رنگها - یراق الات- چسبهای و جلا دهنده ها و... انواع محصولات اموزشی از قبلی کتابهای چاپ شده و فیلمهای آموزشی و ...انواع دستگاههای مربوط به نجاری از قبیل خراطی - کف رنده - درام سندر و ...  و صدها محصول دیگر عرضه میشود . ما میکوشیم تا هر انچه را که شما در کارگاه خود به ان نیاز دارید را برای شما فراهم نماییم . مجموعه سازابزار علاوه بر عرضه محصولات مرتبط با هنرهای چوبی  خود نیز به عنوان یک تولید کننده و وارد کننده نیز فعالیت دارد که  از آن جمله میتوان به تولیدابزار الات مرتبط  کار بر روی چوب با برند choutashi , لوازم جانبی موسیقی با برند دلبران - ابزار الات مربوط به سازسازی با برند ساز ابزار و ساخت سه تار با نشان باباگل  در زمینه تولیدرا نام برد . در زمینه واردات نیز شرکت سازابزار عضو اتاق بازرگانی ایران بوده و محصولاتی از قبیل لاک الکل - اره های نجاری ژاپنی - ابزار الات و تجهیزات نجاری و ... را بطور مستقیم وارد میکند . 

مبارک باشد آغاز یک دوستی 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ساز ابزار می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top